Volkswagen Passat 2.0 TDI Highline

Цена
6.700 €
Год.
2007
Тип
Седан
Км
219,236 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сива металик
Боја на внатрешност
црна
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1968CC
КС
140 КС
Kilowatt
103 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Заменат цел сет ламела, ВАРИЈАБИЛЕН замаец, потисна и лагер (марка LUK)
Направено голем сервис (ребраст, затегачи, водна пумпа) на 184 351км
СЕРВИСНА КНИШКА
Платени сите давачки до регистрација
2 клуча

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign