Audi A3 2.0 TDI Attraction

Цена
5.700 €
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
235,284 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сива
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1986CC
КС
140 КС
Kilowatt
103 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Sold

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Магленки
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign