Mercedes B 180 CDI

Цена
5.900 €
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
228,345 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1991CC
КС
110 КС
Kilowatt
80 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација
BiXenon светла

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Клима
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign