Ford Fusion 1.4i

Цена
3.200 €
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
122,230 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Gasoline
cm3
1388CC
КС
80 КС
Kilowatt
59 kW
Состојба
Неодредено
Лагер
Достапно

Опис

1 Сопственик
Возилото е купено во Македонија
Сменат ребраст каиш пред 2000км
Регистрација до 7 месец 2019

Опции за возилото

ABS
CD Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Магленки
ретровизори со греење
Систем против пролизгување
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign