Renault Clio 1.5 dCi Diesel Expression

Цена
3.200 €
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
184,225 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
бела
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1461CC
КС
68 КС
Kilowatt
50 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign