Opel Corsa 1.3 CDTI Enjoy

Цена
4.200 €
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
198,310 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1248CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Sold

Опис

Платени сите давачки до регистрација
Дополнителен сет бандажи со летни гуми

Опции за возилото

ABS
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
ретровизори со греење
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign