Opel Meriva 1.7 CDTI Edition

Цена
3.100 €
Год.
2005
Тип
Хечбек
Км
143,332 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1686CC
КС
100 КС
Kilowatt
74 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Sold

Опис

Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Клима
светла со електрично подесување
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign