Seat Leon 1.9 TDi Stylance

Цена
4.900 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
203,015 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црвена/црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1896CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Sold

Опис

Сервисна Книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Магленки
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign