Peugeot 207 1.6 HDi

Цена
3.990 €
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
185,223 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сива
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Клима
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign