Volkswagen Golf 1.9 TDI Tour

Цена
5.400 €
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
226,461 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
металик сина
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1896CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација
Сервисна книшка

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign