Opel Corsa 1.3 CDTI Cosmo

Цена
4.300 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
147,938 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црвена
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1248CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Stunning Example
Лагер
Sold

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација
15 зимски и 16 летни бандажи со одлични гуми

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Кожни седишта
Магленки
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign