Opel Corsa Eco Flex

Цена
4.150 €
Год.
2009
Тип
Хечбек
Км
123,444 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
3 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1248CC
КС
75 КС
Состојба
Неодредено
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка
2 клуча
Регистрирана на МК таблици до 11.2019

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign