MINI Clubman Cooper D

Цена
5.700 €
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
202,683 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сива
Боја на внатрешност
црна
Врати
3 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
110 КС
Kilowatt
80 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Клима
Магленки
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign