Peugeot 207 1.6 HDi Tendance

Цена
4.100 €
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
227,533 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сина
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
110 КС
Kilowatt
80 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Дополнителен сет тркала со гуми
Комплетно сервисирано на 210 655км
Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Клима
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Темпомат
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign