Volkswagen Golf 5

Цена
5.300 €
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
203,571 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1896CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација
Зимски гуми

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign