Opel Meriva CDTI Innovation

Цена
5.990 €
Год.
2010
Тип
Liftback
Км
226,111 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1248CC
КС
95 КС
Kilowatt
70 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Полукожни седишта
Сервисна книшка
Комплетно сервисирана на 206 456км
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign