Ford Fiesta ТDCI

Цена
5.900 €
Рег.
МК
Год.
2011
Тип
Хечбек
Км
133,718 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Бела
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1600CC
КС
95 КС
Состојба
Како нова
Лагер
Достапно

Опис

Увезена од Холандија
Прва регистрација 2012
Супер економична
Се функционира беспрекорно
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
MP3 Player
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Темпомат
Централно заклучување
©2018 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign