BMW 318 d

Цена
7.300 €
Год.
2006
Тип
Седан
Км
194,738 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на задни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1995CC
КС
122 КС
Kilowatt
90 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Клима
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign