BMW 118d

Цена
6.400 €
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
227,677 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на задни тркала
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1995CC
КС
136 КС
Kilowatt
100 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Sold

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Магленки
Паркинг сензори назад
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign