Mercedes Е280 CDI Avantgarde

Цена
7.300 €
Год.
2005
Тип
Седан
Км
240,699 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на задни тркала
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
2987CC
КС
190 КС
Kilowatt
140 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

7G-Tronic автоматски менувач
Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign