Citroen C3

Цена
2.990 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
120,962 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сина
Врати
5 Врати
Гориво
Petrol
cm3
1361CC
КС
73 КС
Kilowatt
54 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка
2 Клуча
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Магленки
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Централно заклучување
©2018 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign