Ford Fusion Plus Limited

Цена
3.500 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
172,901 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

ЕУРО кука
Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Магленки
светла со електрично подесување
Сензори за дожд
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2018 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign