Opel Meriva

Цена
3.500 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
179,266 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сива
Боја на внатрешност
црна/сива
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1686CC
КС
100 КС
Kilowatt
74 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Кровни држачи
Магленки
ретровизори со греење
Темпомат
Централно заклучување
©2018 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign