BMW 118

Цена
По договор
Год.
2008
Тип
Хечбек
Пренос
Рачен
Погон
Погон на задни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1995CC
КС
143 КС
Kilowatt
105 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Наскоро

Опции за возилото

ABS
©2018 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign