Citroen C3 Picasso Confort

Цена
5.200 €
Год.
2010
Тип
Хечбек
Км
138,265 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сина
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација
Сервисна книшка
2 клуча

Опции за возилото

ABS
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign