Opel Corsa EcoFlex

Цена
4.100 €
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
165,027 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сина
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1248CC
КС
75 КС
Kilowatt
55 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Sold

Опис

Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Темпомат
Централно заклучување
©2018 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign