Mercedes B200 CDI

Цена
6.300 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
193,660 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1991CC
КС
140 КС
Kilowatt
103 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Bi-Xenon светла
Светла/магленки кои се вклучуваат при вртење во кривина
Webasto систем за греење со можност за далечинско вклучување
Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2018 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign