Peugeot 308 FAP Premium

Цена
5.900 €
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
133,436 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сива
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Еден сопственик
Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Магленки
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign