Opel Meriva 1.3 CDTi Innovation

Цена
По договор
Год.
2010
Тип
Хечбек
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1248CC
КС
95 КС
Kilowatt
70 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Наскоро

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2018 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign