Opel Astra 1.7 CDTI

Цена
По договор
Год.
2005
Тип
Хечбек
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1686CC
КС
100 КС
Kilowatt
74 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Наскоро

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Темпомат
Централно заклучување
©2018 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign