Seat Leon Comfort Limited

Цена
По договор
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
122,901 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1896CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Stunning Example
Лагер
Наскоро

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
Паркинг сензори назад
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2018 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign