Fiat Panda

Цена
3.800 €
Год.
2010
Тип
Хечбек
Км
155,497 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1248CC
КС
70 КС
Kilowatt
51 kW
Состојба
Stunning Example
Лагер
Достапно

Опис

2 КЛУЧА
ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА

Опции за возилото

ABS
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign