Volkswagen Polo Comfortline

Цена
6.400 €
Год.
2011
Тип
Хечбек
Км
166,747 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Металик црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1199CC
КС
75 КС
Kilowatt
55 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

2 КЛУЧА
СЕРВИСНА КНИШКА
ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Магленки
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign