Opel Corsa CDTI Cosmo

Цена
3.500 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
203,837 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1248CC
КС
70 КС
Kilowatt
51 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

2 КЛУЧА
СЕРВИСНА КНИШКА
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Магленки
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Централно заклучување
©2018 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign