Hyundai i20

Цена
4.700 €
Год.
2009
Тип
Хечбек
Км
147,113 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1396CC
КС
75 КС
Kilowatt
55 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

СЕРВИСНА КНИШКА
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Магленки
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Темпомат
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign