Mercedes C200 CDI Elegance

Цена
9.990 €
Год.
2007
Тип
Седан
Км
202,246 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на задни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
2148CC
КС
135 КС
Kilowatt
100 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна Книшка
2 КЛУЧА
Платени сите давачки до регистрација
Електрична ЕУРО кука
Електрично подесување на седишта

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Кожни седишта
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign