Volkswagen Passat B6

Цена
5.700 €
Рег.
MK
Год.
2007
Тип
Estate
Км
190,219 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Vehicle Weight
1512 Kg.
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1968CC
КС
170 КС
Kilowatt
125 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Двозонска клима
Електричен сончев кров
Команди на волан
10 воздушни перничиња
2 пара гуми, летни и зимски
Возачко седиште со електрично подесување
Два клуча
220V (140W) штекер на задна клупа
светла за магла
Термална изолација на стакла
Фабрички алуминиумски тркала
Увоз од Германија
Регистрација на МК табли до 31 Јануари 2019год.

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Smart Клуч
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Кровни држачи
Навигација
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign