Audi A4 Avant

Цена
9.800 €
Рег.
MK
Год.
2009
Тип
Караван
Км
186,000 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
2.0CC
КС
120 КС
Состојба
Како нова
Лагер
Достапно

Опис

Увезена  со возење од Холандија пред 4 месеци

Супер економична

Се функционира беспрекорно Нови зимски гуми

Регистрирана до 10.04.2019

Опции за возилото

ABS
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
MP3 Player
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Навигација
Сензори за дожд
Темпомат
Централно заклучување
©2018 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign