Ford Fiesta 1.4 TDCi Style

Цена
3.200 €
Рег.
MK
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
188,769 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Бела
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1400CC
КС
68 КС
Kilowatt
50 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Потекло Германија
Сервисна книшка

Опции за возилото

ABS
ASC
Radio
Воздушно перниче возач
Затемнето стакло
Клима
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign