Renault Megane 1.6 бензин/плин Автоматик

Цена
3.990 €
Рег.
МК
Год.
2008
Тип
Караван
Км
168,017 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Бела
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
LPG Gas
cm3
1598CC
КС
110 КС
Kilowatt
82 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Беспрекорна состојба Комплетна сервисна историја, Атестиран и сервисиран плински уред Регистрирана до 12.11.2021 2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
Boаrd компјутер
CD Player
MP3 Player
Smart Клуч
Воздушно перниче возач
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Клима
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign