Hyundai i30

Цена
4.300 €
Рег.
MK
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
205,100 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1582CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Два клуча Платени сите давачки до регистрација Сервисна книшка

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Километража ( гаранција)
Клима
Магленки
Паркинг сензори назад
Платени сите давачки до регистрација
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign