Volkswagen Passat

Цена
5.200 €
Рег.
MK
Год.
2009
Тип
Седан
Км
194,445 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Беж
Боја на внатрешност
Црна
Врати
4 Врати
Гориво
Petrol
cm3
1390CC
КС
122 КС
Kilowatt
90 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

2 КЛУЧА Еден сопственик Сервисна историја ( Porsche- Скопје ) Регистрирана до 10,03,2021

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Воздушно перниче возач
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Еден претходен сопственик
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
ретровизори со греење
Сензори за дожд
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign