Mercedes B 180 CDI

Цена
5.700 €
Рег.
MK
Год.
2006
Тип
Mini MPV
Км
234,210 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1991CC
КС
110 КС
Kilowatt
81 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација Еден претходен сопственик Два клуча Сервисна книшка Последен сервис на 233 165 км Последен тех. преглед на 228 791 км

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
дневни светла
Електрични прозори
Километража ( гаранција)
Кожни седишта
Магленки
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
Сензори за дожд
Спортски седишта
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign