Mercedes B 180 CDI

Цена
5.300 €
Рег.
MK
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
210,130 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Златна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1991CC
КС
110 КС
Kilowatt
81 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација Еден претходен сопственик Два клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
греачи на задно стакло
Еден претходен сопственик
Електрични прозори
ЕУРО кука
Затемнето стакло
Клима
Магленки
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
притисок на гуми
ретровизори со греење
Сензори за дожд
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign