Audi A3 Ambiente

Цена
5.550 €
Рег.
MK
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
242,880 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Беж
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1968CC
КС
140 КС
Kilowatt
103 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
MP3 Player
Воздушно перниче возач
греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Километража ( гаранција)
Клима
Климатроник
Кровни држачи
Магленки
Паркинг сензори назад
Платени сите давачки до регистрација
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за притисок на гуми
Сензор за температура
Сензори за дожд
Темпомат
термална заштита на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign