Peugeot 308 Black&Silver Edition

Цена
5.700 €
Рег.
MK
Год.
2010
Тип
Хечбек
Км
196,580 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
92 КС
Kilowatt
68 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Беспрекорна состојба Комплетна сервисна историја, Еден претходен сопственик 2 клуча Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

2 клуча
ABS
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Еден претходен сопственик
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Километража ( гаранција)
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
Паркинг сензори назад
Платени сите давачки до регистрација
подеслив трокрак кожен волан со команди
ретровизори со греење
Сензор за температура
Сензори за дожд
Спортски седишта
Темпомат
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign