Renault Megane Expression

Цена
6.500 €
Рег.
MK
Год.
2011
Тип
Хечбек
Км
209,500 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1461CC
КС
110 КС
Kilowatt
81 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Беспрекорна состојба Комплетна сервисна историја, Еден претходен сопственик Голем сервис со ребраст каиш 20.09.2017 на150 457 км Последен сервис 29.10.2020 на 209 314 км 2 клуча Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

17 inch бандажи
2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth Radio
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Multi-Media-Interface MMI Навигација
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
дневни светла
Еден претходен сопственик
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
Навигација
Паркинг сензори напред
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
притисок на гуми
ретровизори со греење
Сензор за температура
Темпомат
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign