Mercedes E 220 CDI BlueEfficiency elegance

Цена
13.400 €
Рег.
MK
Год.
2010
Тип
Седан
Км
183,300 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на задни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
2143CC
КС
170 КС
Kilowatt
125 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна историја, Еден претходен сопственик Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Multi-Media-Interface MMI Навигација
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
греачи на задно стакло
Дигитална клима
дневни светла
Еден претходен сопственик
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Климатроник
Кожни седишта
Навигација
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Сончев кров
Темпомат
термална заштита на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign