Toyota Avensis

Цена
10.900 €
Специјална цена
9.999 €
Рег.
MK
Год.
2010
Тип
Седан
Км
83,317 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
ТЕМНА СИНА
Боја на внатрешност
ЦРНА
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1998CC
КС
125 КС
Kilowatt
93 kW
Состојба
Stunning Example
Лагер
Достапно

Опис

ЕДЕН претходен сопственик Три клуча Платени сите давачки до регистрација Сервисна книшка

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Multi-Media-Interface MMI Навигација
Боја Moonshine Blue
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
дневни светла
Еден претходен сопственик
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
Сензори за дожд
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign