Opel Meriva Design Edition

Цена
6.900 €
Рег.
Mk
Год.
2011
Тип
Хечбек
Км
116,000 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Беж
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1686CC
КС
110 КС
Kilowatt
81 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

РЕГИСТРИРАНА до 05.2021 КОМПЛЕТНО СЕРВИСИРАНА Сервисна книшка

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Еден претходен сопственик
Електрични прозори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Клима
Магленки
оптички и звучни паркинг сензори напред и назад AP
подеслив кожен волан со команди
притисок на гуми
ретровизори со греење
Сензори за дожд
Темпомат(Adaptive Cruise Control)
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign